Zmień rozmiar czcionki

Zwiększ rozmiar Zmniejsz rozmiar Przywróć domyślne

Koncepcja.eu

Podejmij Dobrą Pracę

Informacja

Uwaga !

 

Informujemy , że prowadzimy ciagłą rekrutację na stanowiska: kierowca autobusu, elektryk
i hydraulik w Niemczech.


Zespół Koncepcja.

Advertisement

Sondaże

Czy planujesz podjąć pracę za granicą?
 
Rekomendowane
i polecane Firmy

O nas

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy głównie na terenie Niemiec, Norwegii. Posiadamy oferty pracy za granicą dla specjalistów różnych branż: budownictwo, motoryzacja, przemysł, medycyna, gastronomia.
Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy, nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpiecznie zatrudnienie.

Zapraszamy do współpracy
Zespół KONCEPCJA

 
O nas
Agencja Pracy Koncepcja - organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju oraz za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienie pod nr 1926. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i rzetelnych pracodawców na terenie krajów europejskich, głównie Niemiec, Holandii, Austrii, Szwajcarii.

 

Obecnie posiadamy oferty pracy w:

Niemczech, dla:
elektryków, mechaników maszyn, hydraulików, lakierników, malarzy, spawaczy, monterów..


Holandii, dla:
spawaczy, ślusarzy, monterów....

   

Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej
i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone i legalne zatrudnienie.

 

Nasza Agencja współpracuje od lat z portalem poloniusz.pl jako "ZAUFANY PARTNER". Zapraszamy do zapozanania się z artykułem, który ukazał się na stronach portalu poloniusz:

http://www.poloniusz.pl/artykuly/branza-budowlana-gdzie-najlepiej-znalezc-dobrze-platna-prace-za-granica/

 

Zawsze aktualne oferty pracy znajdą Państwo w zakładce „oferty pracy" lub na stronie startowej serwisu.

 

Pracodawców zainteresowanych współpracą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Na życzenie przedstawimy Państwu pełną ofertę naszych usług oraz referencje partnerów zadowolonych z dotychczasowej współpracy, z naszą firmą.

  

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

  

 

 
Praca Wrocław - Wroclawiak.pl