Zmień rozmiar czcionki

Zwiększ rozmiar Zmniejsz rozmiar Przywróć domyślne

Koncepcja.eu

Podejmij Dobrą Pracę

Informacja

Uwaga !

Informujemy , że prowadzimy ciagłą rekrutację na stanowiska: kierowca autobusu, elektryk
i hydraulik w Niemczech.

Zespół Koncepcja.

Advertisement

Sondaże

Czy planujesz podjąć pracę za granicą?

Rekomendowane
i polecane Firmy

O nas

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy głównie na terenie Niemiec, Norwegii. Posiadamy oferty pracy za granicą dla specjalistów różnych branż: budownictwo, motoryzacja, przemysł, medycyna, gastronomia.
Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy, nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpiecznie zatrudnienie.

Zapraszamy do współpracy
Zespół KONCEPCJA

Personel w obiekcie campingowym - praca sezonowa - Niemcy Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Konsultantki
03.05.2017.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

PERSONEL W OBIEKCIE CAMINGOWYM

Nasz Partner, właściciel sieci camingów w Niemczech poszukuje pracownika do utrzymania porządku

w wynajmowanych pomieszczeniach oraz wspracia w małej gastronomii.

Miejsce pracy: Niemcy - rejony Göppingen

Obowiązki:

  • Porządkowanie przyczp campingowych,  przygotowywanie pokoi dla nowych gości
  • Praca w małej gastronomi - przygotowanie sałatek, innych szybkich posiłków, pomoc w kuchni
  • Prace związane z utrzymaniem czystości, porządkowanie terenów zielonych przy obiekcie
  • Inne - charakterystyczne dla w/w stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w małej gastronomi lub branży hotelarskiej
  • Podstawowa - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny). Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Gotowość do podjęcia pracy od 15.05 do 30.09.2017
  • Dobry stan zdrowia
  • Dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Wynagrodzenie 9 Euro/h brutto
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne 50 Euro miesięcznie
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjny

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydata.

następny artykuł »
Praca Wrocław - Wroclawiak.pl