Zmień rozmiar czcionki

Zwiększ rozmiar Zmniejsz rozmiar Przywróć domyślne

Koncepcja.eu

Podejmij Dobrą Pracę

Informacja

Uwaga !

Informujemy , że prowadzimy ciagłą rekrutację na stanowiska: kierowca autobusu, elektryk
i hydraulik w Niemczech.

Zespół Koncepcja.

Advertisement

Sondaże

Czy planujesz podjąć pracę za granicą?

Rekomendowane
i polecane Firmy

O nas

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy głównie na terenie Niemiec, Norwegii. Posiadamy oferty pracy za granicą dla specjalistów różnych branż: budownictwo, motoryzacja, przemysł, medycyna, gastronomia.
Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy, nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpiecznie zatrudnienie.

Zapraszamy do współpracy
Zespół KONCEPCJA

Ślusarz / Monter - produkcja okien aluminiowych - Holandia Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Konsultantki
03.05.2017.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

ŚLUSARZ / MONTER / PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN ALUMINIOWYCH

Miejsce pracy: Holandia - Amsterdam i okolice

Obowiązki:

  • Montaż ram okiennych lub całych okien wykonanych z aluminium
  • Montaż szyb okiennych
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Obróbka materiałowa (aluminium i metal)
  • Silikonowanie i uszczelnianie zamontowanych okien
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska
  • Czyszczenie powierzchni okna po dokonanym montażu

Wymagania:

  • Aktualny certyfikat VCA, ewentualnie możliwość wyrobienia na miejscu!
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy, własny samochód - warunek obligatoryjny
  • Sumienność, dokładność, precyzja

Oferujemy:

  • Holenderską umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Cotygodniowy system płac
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – DARMOWE!
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • UWAGA! Osoby zainteresowane podjęciem pracy nie posiadające jednak aktualnego certyfikatu VCA będą miały możliwość wyrobienia nowego dokumentu po dojeździe na miejsce pracy. Kurs organizuje pracodawca!

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydata.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Praca Wrocław - Wroclawiak.pl