Zmień rozmiar czcionki

Zwiększ rozmiar Zmniejsz rozmiar Przywróć domyślne

Koncepcja.eu

Podejmij Dobrą Pracę

Informacja

Uwaga !

 

Informujemy , że prowadzimy ciagłą rekrutację na stanowiska: kierowca autobusu, elektryk
i hydraulik w Niemczech.


Zespół Koncepcja.

Advertisement

Sondaże

Czy planujesz podjąć pracę za granicą?
 
Rekomendowane
i polecane Firmy

O nas

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy głównie na terenie Niemiec, Norwegii. Posiadamy oferty pracy za granicą dla specjalistów różnych branż: budownictwo, motoryzacja, przemysł, medycyna, gastronomia.
Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy, nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpiecznie zatrudnienie.

Zapraszamy do współpracy
Zespół KONCEPCJA

 
Partnerzy Drukuj Wyślij znajomemu

  NASZE ZAPRYJAŹNIONE I POLECANE SERWISY INTERNETOWE

 


 

logo_money_pl.jpg

 

 

www.money.pl

Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy i biznesowy

w polskim internecie. Z serwisów grupy Money.pl korzysta

4,3 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PB

próba: listopad 2009 r.).
Serwis Praca w Money.pl to multiwyszukiwarka ofert pracy,

agregująca ogłoszenia z 25 portali rekrutacyjnych,

w tym ze wszystkich największych.

 

jobexplorer_logo.jpg

 

www.jobexplorer.pl 

Internetowy portal pracy z aktualnymi ogłoszeniami zarówno

dla absolwentów jak i specjalistów i managerów w różnorodnych

branży. Posiadamy oferty pracy w kraju i zagranicą.

Dostarczamy również bieżących informacje o krajowym rynku

pracy.

 temp_praca4u.png

www.praca4u.pl

Praca4U.pl to Praca dla ciebie. Codziennie znajdziesz tu najnowsze

oferty pracy z Polski i całego świata.
Nasza platforma daje możliwość szybkiego, prostego ale co

najważniejsze darmowego dodawania ofert pracy.
Skorzystaj z możliwości jakie Ci dajemy i Pracuj razem z nami! 

 

 


 pracodawca_logo_mini.jpg

 

www.pracodawca.com
Baza ofert i aktualności z rynku pracy. Wspiera pracodawców w poszukiwaniu pracowników, dostarczając im narzędzi, które pozwolą szybciej i efektywniej przeprowadzać procesy rekrutacyjne. Każdy kto aktywnie poszukuje pracy może umieścić swoje CV w bazie i korzystać z wyszukiwarki ofert pracy. Wśród nich znajdują się zarówno oferty pracy stałej i czasowej, z kraju i ze świata. Poza ofertami pracy, w portalu publikowane są także wiadomości z rynku pracy.

 nowapraca_logo.jpg www.nowapraca.pl
skuteczny portal pracy z ofertami pracy w Polsce i za granicą.
Bezpłatne, skuteczne narzędzia rekrutacyjne dla pracodawców. Kreator CV, listów motywacyjnych, lista mailingowa -bezpłatne narzędzia dla pracowników.
Codzienne informacje z rynku pracy, ciekawe artykuły o psychologii, pracy, emigracji, życiu za granicą, własnej firmie czy porady prawne.

 pracawita_logo_0.gif  

www.pracawita.pl

jest nowym, dynamicznie rozwijającym się portalem ogłoszeniowym, pozwalającym szybko i sprawnie znaleźć pracę oraz pracownika. Głównym założeniem portalu jest stworzenie szerokiej bazy oferty pracy i CV osób poszukujących pracy, oraz udostępnienie jej bezpłatnie wszystkim użytkownikom.

Portal został przygotowany w taki sposób, aby był bardzo przyjazny dla ludzi, z intuicyjną obsługą pozwalającą na zaoszczędzenie czasu. Oprócz tego można skorzystać z forum pracy wymieniając się doświadczeniami z szeroką rzeszą ludzi pracy. Serdecznie zapraszamy!

 epracuj.pl_m.gif

 

www.e-pracuj.pl

Intuicyjność i łatwość w obsłudze pozwala na szybkie odszukanie kandydatów jak i ogłoszeń pracodawców.

Ciągła praca nad nowymi funkcjami strony oraz poprawa graficzna i doskonałe wypozycjonowanie strony stawia nas w czołówce serwisów o tematyce ogłoszeń o pracę

 
 polishinfotrader.jpg  

www.polishinfotrader.co.uk

Polish Infotrader Ltd to Agencja Promocji i Wydawnictwo.

W swoich działaniach skupia się na promowaniu polskich marek, produktów i usług na rynkach zagranicznych. Zajmuje się wydawaniem drukowanych materiałów promocyjnych - między innymi katalogów branżowych przeznaczonych na międzynarodowe targi w całej Europie, a także Informatorów Polonijnych skierowanych do Polonii w krajach europejskich.

 zarabiaj.png

 

 

 

www.zarabiaj.pl
to nowoczesnyportal pracy adresowany zarówno do pracodawców, jak i kandydatów. Dzięki swoim licznym funkcjonalnościom serwis umożliwia szybkie i bezproblemowe publikowanie szczegółowych ofert pracy z kraju i zagranicy. Użycie wyszukiwarek sprawia, że znalezienie pracy w dowolnym regionie Polski zajmuje kandydatom zaledwie kilka sekund. W serwisie Zarabiaj.pl znajdziesz nie tylko interesujące oferty pracy, ale również mnóstwo przydatnych porad. 
 

 
ciif.jpg

www.ciif.pl
Centrum Internetowej Informacji Finansowej i Pomocy Imigrantom. Portal polskich emigrantów z Niemiec i krajów Beneluksu. Społeczność na emigracji, ogłoszenia z ofertami pracy i nie tylko.

Z nami zdobędziesz niezbędne informacje do życia i pracy na emigracji. Pomożemy ci również w poszukiwaniu pracy za granicą.

 poloniusz_logo.png Poloniusz.pl to jeden z największych (jesli nie największy) w Polsce serwis poświęcony pracy Polaków za granicą. Zawiera ogłoszenia z ofertami pracy, ofertami mieszkań, a także ogłoszenia od osób chcących podjąć pracę. Korzysta z niego obecnie prawie pół miliona Polaków w Polsce i poza jej granicami.
 logo_pol_bc.png  

Społecznościowy portal gospodarczy POL-BC (www.pol-bc.com) to miejsce spotkań przedsiębiorczych Polaków z całego świata. To platforma wymiany idei i doświadczenia branżowego. To źródło profesjonalnego doradztwa ekspertów i odpowiedzi na złożone pytania. To wreszcie możliwość tworzenia i zarządzania siecią kontaktów biznesowych, ale także prywatnych, która pozwala świadomie rozwijać karierę. POL-BC poprzez grupy zawodowe i koła zainteresowań ułatwia odnalezienie się na rynku, pozyskiwanie niezbędnych informacji czy referencji.

 

 

 

 

 

 

 
Praca Wrocław - Wroclawiak.pl