Stolarz- produkcja okien i drzwi

Oferta Stolarz- produkcja okien i drzwi
Lokalizacja 08056 Zwickau, Niemcy

Dodane dnia: 19.09.2017

STOLARZ  - PRODUKCJA OKIEN

Miejsce pracy: Niemcy, rejony Zwickau (w pobliżu polskiej granicy)

Uwaga! Organizujemy osobiste spotkanie z pracodawcą we Wrocławiu z możliwością podpisania umowy o pracę na miejscu

  Oferujemy:

·         Długoterminowe zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego

·         Umowę o pracę na czas nieokreślony

·         Praca na pełny etat plus nadgodziny

·         Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,

·         Płatny urlop

·         Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

·         Wynagrodzenie: ok 1800 euro netto / etat, możliwa praca w nadgodzinach (płatne dodatkowo)

·         Gratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowy

·         Premia – 600 Euro po przepracowanych sześciu miesiącach

·         Zakwaterowanie darmowe zorganizowane przez pracodawcę

·         Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

     Obowiązki:

·         Praca w dużej firmie produkcyjnej, przy produkcji okien

·         Obsługa maszyn produkcyjnych

·         Obróbka materiałowa PVC, drewno, aluminium, guma

·         Prace manualne np. zakładanie uszczelek

·         Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

    Wymagania:

·   Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne

·   Ukończone wykształcenie zawodowe

·   Praktyczne doświadczenie w produkcji okien i drzwi

·   Wiedza o drewnie

·   Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,

·   Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym mile widziana,

Pracodawca akceptuje kandydatów nie znających języka niemieckiego, którzy posiadają duże doświadczenie na podobnym stanowisku

·   Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

                                                   Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności                           i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

stolarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

nr tel. 71 3438073, kom.792 785 242, kom.690204470,

e-mail:rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu

Polub nas na facebooku, aby być na bieżąco z naszymi ofertami pracy

Oferujemy

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet

  • dassdasdadsadsadas

Wymagania

Obowiązki

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu