Gosposia

Oferta Gosposia
Lokalizacja 73469 Nördlingen

Dodane dnia: 20.09.2017

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie, niemiecka umowa o pracę. Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Czas pracy: ok. 35-40 godzin tygodniow
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytal
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:

  • Sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń mieszkalnych
  • Robienie zakupów

Wymagania:

  • Wykształcenie: hotelarskie bądź pokrewne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte referencjami
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek obligatoryjny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Miła aparycja
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, otwartość
  • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Samodzielność i profesjonalne podejście do pracy
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy jest warunkiem koniecznym

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu