Kierowca C+E transport dużych elementów

Oferta Kierowca C+E transport dużych elementów
Lokalizacja 89231 Neu Ulm, Niemcy

Dodane dnia: 28.09.2017

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Kierowca (kat. C+E) - transport elementów mostów i naczep.

Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą!

Miejsce pracy: 89231 Neu-Ulm

Obowiązki:

  • Transport elementów mostów i naczep
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Zabezpieczenie ładunku przed i w trakcie transportu
  • Inne obowiązki związane z pracą na w/w stanowisku

Wymagania:

  • Długoletnie doświadczenie zawodowe w transporcie dużych ładunków
  • Doświadczenie w manewrowaniu pojazdami z naczepami i przyczepami
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (komendy dla kierowcy będą podawane drogą radiową w języku niemieckim)
  • Prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Pracę na pełny etat plus nadgodziny
  • Wynagrodzenie: ok. 2100 Euro netto miesięcznie, składające się ze stawki godzinowej oraz diet dziennych i tygodniowych
  • Nadgodziny płatne dodatkowo, wypłacane łącznie z comiesięcznym wynagrodzeniem (pracodawca nie prowadzi konta czasu pracy)
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Bon na paliwo po dojeździe i przepracowanym miesiącu
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail.

Dziękujemy za przesłane dokumenty.

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 71 343 80 73

www.koncepcja.eu

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu