Pracownik magazynu

Oferta Pracownik magazynu
Lokalizacja Wrocław

Dodane dnia: 02.10.2017

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W chwili obecnej  dla naszego kontrahenta – prestiżowej firmy działającej w branży spożywczej , właściciela sklepu spożywczego z towarami dla wymagających klientów poszukujemy osób na stanowisko

Zatrudnienie bezpośrednie

Miejsce pracy: Wrocław centrum

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na bazie  umowy o pracę

·         Pracę na pełny etat

·         Wynagrodzenie: 1.800 PLN netto (na początek) z możliwością negocjacji

·         Nadgodziny płatne dodatkowo

·         Praca w prestiżowej firmie

     ·         Dodatkowa opieka medyczna w trakcie pierwszego roku pracy (za niewielką opłatą),

             po pierwszym roku pracy pracodawca przejmuje całkowity koszt opieki medycznej

 ·         ,,Wczasy pod gruszą"- dofinansowanie ze strony pracodawcy

Obowiązki:

·         Rozmieszczanie towaru w magazynie

·         Załadunek/rozładunek towaru

·         Praca w systemie zmianowym: 05:00-13:00 lub 13:00-21:00

·         Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z procedurami firmy

·         Weryfikacja i kontrola dokumentów

·         Dbanie o czystość i porządek na magazynie

·         Inne prace - charakterystyczne dla w/w stanowiska

Wymagania:

·   Doświadczenie na podobnym stanowisku

·   Dyspozycyjność – praca w systemie 2 zmianowym

·   Dobry stan zdrowia

·   Dokładność, rzetelność i niezawodność

·   Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane)

·   Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna ( mile widziana)

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

magazyn@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242  kom. 690 204 470

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eupsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet

Oferujemy

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit ametLorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet Lorem ipsum dolor sit amet

  • dassdasdadsadsadas

Wymagania

Obowiązki

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu