PRACOWNIK BUDOWLANY

Oferta PRACOWNIK BUDOWLANY
Lokalizacja Niemcy, różne miejscowości

Dodane dnia: 17.06.2021

 Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

/ MALARZ / TAPECIARZ

/ TYNKARZ

/ MONTER SUCHEJ ZABUDOWY

Miejsce pracy: Niemcy, różne landy

Miasta: Norymberga, Monachium, Stuttgart, Erlangen, Ingolstadt, Nördlingen, Rosenheim, Regensburg i wiele innych

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – do negocjacji ( uzależnione od poziomu języka niemieckiego, doświadczeń oraz wykształcenia)
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę darmowe lub odpłatne ( do wyboru)
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat  Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe budowlane mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywanej pracy
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Obowiązki:

  • Prace budowlane uzależnione od konkretnego stanowiska
  • Tapetowanie, malowanie, montaż ścianek karton-gips, kładzenie kafli etc
  • Przygotowanie powierzchni do malowania: szpachlowanie, oklejanie, szlifowanie
  • Mieszanie farb/lakierów
  • Prace polerskie
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla danego stanowiska

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim lub niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności
i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

budowa@koncepcja.eu

 W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

nr tel. 71 3438073,

kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719

(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu