MECHATRONIK / MECHANIK AUTOBUSÓW / ELEKTROMECHANIK

Oferta MECHATRONIK / MECHANIK AUTOBUSÓW / ELEKTROMECHANIK
Lokalizacja Wetter, Niemcy

Dodane dnia: 22.01.2021

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 1lat.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MECHATRONIK / MECHANIK AUTOBUSÓW

/ ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce Pracy: Niemcy, Wetter

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie u bezpośredniego pracodawcy niemieckiego
  • Niemiecką umowę o pracę z6-miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 2600 euro brutto / etat ( uzależnione od klasy podatkowej kandydata)
  • Przez pierwsze 4 tygodnie DARMOWE zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. Po upływie tego okresu pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania w korzystnej cenie.
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (ze wzglądu na obecną sytuację związaną z pandemią)
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.

Wymagania:
  • Wykształcenie w zawodzie mechatronika /mechanika lub elektryka pojazdów mechanicznych
  • Doświadczenie w budowie i naprawie pojazdów
  • Bardzo dobra znajomość elektryki i mechaniki
  • dobra znajomość j. niemieckiego ( znajomość weryfikowana przez konsultanta podczas rozmowy telefonicznej)
  • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany)

Obowiązki:

  • Naprawa i kontrola sprawności autobusów (w tym autobusów przegubowych) oraz busów
  • Konserwacja, naprawa i utrzymanie w należytym stanie części pojazdów
  • Montaż i testowanie poszczególnych podzespołów
  • Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail:

mechatronik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073,
kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592719
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu