PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferta PRACOWNIK MAGAZYNU
Lokalizacja Wrocław, Polska

Dodane dnia: 14.08.2018

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W chwili obecnej dla naszego kontrahenta – prestiżowej firmy działającej w branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu

Zatrudnienie bezpośrednie

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na bazie umowy o pracę w prestiżowej firmie
  • Pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie: na okresie próbnym do 2200,00 netto/etat
  • - po okresie próbnym do 2500,00 netto/etat
  • Premia uznaniowa do 15% miesięcznie
  • Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Dofinansowanie „ wczasów pod gruszą”
  • Po roku zatrudnienia dodatkowa prywatna opieka medyczna
  • Dodatki świąteczne

Obowiązki:

  • Rozmieszczanie towaru w magazynie
  • Załadunek/rozładunek towaru
  • Praca w systemie jednozmianowym poniedziałek –sobota
  • W godzinach 05:00-13:00 lub 06:00-14:00
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z procedurami firmy
  • Weryfikacja i kontrola dokumentów
  • Dbanie o czystość i porządek na magazynie
  • Inne prace - charakterystyczne dla w/w stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Dobry stan zdrowia
  • Dokładność, rzetelność i niezawodność
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane)
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna ( mile widziana)

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

 magazyn@koncepcja.eu

W CV prosimy opodanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych wmojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska zsiedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się zwybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792785242, kom. 790 592719

E.Mail:rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:www.koncepcja.eu

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu