KIEROWCA AUTOBUSU (RÓŻNEGO RODZAJU LINIE)

Oferta KIEROWCA AUTOBUSU (RÓŻNEGO RODZAJU LINIE)
Lokalizacja Niemcy, różne miejscowości

Dodane dnia: 26.02.2020

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia
i Dolnego Śląska.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU

– LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE

–FLIXBUS

– LINIE TURYSTYCZNE

– WOŻENIE KLIENTÓW NA LOTNISKO I Z LOTNISKA

Miejsce pracy: różne landy i miasta w Niemczech np:

Monachium, Landshut, Rosenheim, Erding, Ochsenhausen, Biberach, Freiburg, Burghausen, Coburg, Würzburg, Norymberga, Erlangen, Simmern i inne

Dla kierowców posługujących się komunikatywnym językiem niemieckim podejmiemy się poszukiwania miejsca pracy w wybranym przez kandydata mieście!

Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat plus ew. nadgodziny
    • ·Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbny
    • Wynagrodzenie dla kierowców autobusu ok. 2600 euro brutto/etat + diety i dodatki
    • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne (płatność w zależności od firmy)
    • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
    • Płatny urlop
    • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
    • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych

  Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej. Niektórzy z pracodawców akceptują osoby ze słabą znajomością języka niemieckiego.
  • Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E ( w zależności od pracodawcy) , kod 95, karta kierowcy
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu – warunek obligatoryjny
  • Własny samochód (mile widziany)

Obowiązki:

  • Przewóz osób na trasach miejskich,podmiejskich, trasach turystycznych w zależności od oferty
  • Ewentualna sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:

kierowca@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska zsiedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu

Wszelkie pytania związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres: rodo@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719 , kom. 792 785242, kom. 790 613052

e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu