SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / KOORDYNATOR DZIAŁU ze znajomością j. niemieckiego

Oferta SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / KOORDYNATOR DZIAŁU ze znajomością j. niemieckiego
Lokalizacja Wrocław, Polska

Dodane dnia: 12.09.2019

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI /

KOORDYNATOR DZIAŁU ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Wrocław, centrum

Oferujemy:
• umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata),
• stabilną pracę w średniej wielkości firmie o ugruntowanej pozycji,
• możliwość rozwoju i samorealizacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
• możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
• możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata.

Wymagania:
• preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• elokwencja,
• zdolności organizacyjne,
• umiejętność wyznaczania priorytetów,
• dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
• kreatywność, samodzielność,
• skrupulatność,
• dyspozycyjność,
• znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
• mile widziane prawo jazdy

Obowiązki
• samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
• kontakty z pracodawcami,
• przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
• poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
• tworzenie profili kandydatów,
• przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
• prowadzenie bazy kandydatów,
• przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
• raportowanie do przełożonych,
• inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

kadry@koncepcja.eu
Tel. 791-080-654

Agencja Pracy Koncepcja

Ul. Podwale 62/2

Wrocław

www.koncepcja.eu

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu