POMOC KUCHENNA – prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych

Oferta POMOC KUCHENNA – prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych
Lokalizacja Wrocław, Polska

Dodane dnia: 20.01.2019

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.

Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W chwili obecnej dla naszego kontrahenta – prestiżowej firmy działającej w branży spożywczej, właściciela sklepu spożywczego z towarami dla wymagających klientów poszukujemy osób na stanowisko

POMOC KUCHENNA – prace pomocnicze przy produkcji

wyrobów garmażeryjnych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Uwaga, klient oferuje transport do pracy z ulicy Komandorskiej oraz z miejscowości leżących pod Wrocławiem.

Oferujemy:

·Zatrudnienie na bazie umowy o pracę w prestiżowej firmie

·Pracę na pełny etat

·Wynagrodzenie: na okresie próbnym do 2400,00 zł netto/etat

- po okresie próbnym do 2700,00 zł netto/etat

·Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo

·Dodatki świąteczne

·Prywatną opiekę medyczną ( koszt opłacany w całości przez pracodawcę po roku zatrudnienia)

·Dofinansowanie „ wczasów pod gruszą”

Wymagania:

·Wykształcenie kierunkowe mile widziane

·Doświadczenie zawodowe mile widziane

· Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna mile widziane

· Dokładność, odpowiedzialność

 Obowiązki:

·Praca w godzinach: 6:00 - 14:00, dwa razy w tygodniu od 5:00 do 13:00, również w soboty

·Prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych (sałatki, surówki, pierogi)

·Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z procedurami firmy

·Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

·Inne prace - charakterystyczne dla w/w stanowiska

Sposób aplikowania:

CV , kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

pomoc-kuchenna@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792785242, kom. 790 592719

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu